Balmy, Vlamor ve Toms Elia ürünlerini web sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.
Bize Ulaşın
A:
Cevizli Mahallesi, Hızır Reis Sk. 6/D Kat:1-2, 34846 Maltepe/Istanbul

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aynı gün kargo ibaresi olan ürünlerde saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, diğer siparişleriniz ise 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
Kargo teslimat zamanlarını ürünlere ait sayfalarda görebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Cumartesi, Pazar, Resmi tatil ve bayram günlerinde verdiğiniz siparişinizin teslimatı takip eden ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Teslimatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketimiz MNG tarafından yapılmaktadır.

Kargo Bedeli Öder miyim?

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

100 TL altında alışverişlerinizde kargo ücreti Türkiye'nin her yerine MNG Kargo ile 7,99 TL’dir.

Kargo bedava kampanyalarımız size e-bülten haberlerimiz ile duyurulduğu gibi kampanya dönemi boyunca kampanyalar sayfamızdan da yayınlanmaktadır. Kampanyalar sayfamıza linkten ulaşabilirsiniz.

Kargo Paketim Hasarlı gelirse ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında kargo teslimat formunu imzalayınız ve kargo görevlisinin yanında paketinizi kontrol ediniz. Kontrolünüzü gerçekleştirdiğinizde paketiniz hasarlı, eksik veya hatalı ise kargo paketini teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep ediniz. Daha sonra siparişlerim sayfasından bilgi@gantekstil.com e-posta adresimizden veya …………… numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilirsiniz

Kargo Takip numaramı nereden öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden kargo takip numaranızı görüntüleyebilirsiniz.

Seçtiğim teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği, sipariş statüsü “Kargoya Verildi” aşamasına gelmemiş olan siparişlerde gerçekleştirilebilir.
Adres değişikliği için talebinizi bilgi@gantekstil.com e-posta adresimizden veya …………… numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün İade Şartları

İade süresi ürünü teslim aldığınızdan itibaren 14 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 14 gün içinde tarafımıza ulaşması gerekmektedir.

İadelerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketimiz MNG tarafından yapılmaktadır. MNG ile yapılan iadelerde kargo bedeli GAN TEKSTİL tarafından karşılanmaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir.

İade İşlemleri Süreci

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 48 saat içinde başlatılır ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır.

İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler SMS ve e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermekte ve bu süre 3-7 iş günü arası sürebilmektedir